< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Gomorra Sezoni 2 Episodi 11 - Në Gëzim dhe në Hidhërim (Kodi 109881)     

Regjia: Stefano Sollima

Me Aktoret: Marco D'Amore, Fortunato Cerlino, Salvatore Esposito, Marco Palvetti, Cristiana Dell'Anna, Cristina Donadio


Publikuesi: Cattleya, Fandango, Sky


Zhanret: Serial


Gjuha: Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 44 minuta


Data e Publikimit: 14/06/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Zingarelo kërkon faljen e Don Pietros duke i ofrtuar sheshin e tij në shkëmbim, por Don Pietro kërkon kokën e Çiros. Xhenaro dhe Azurra do të martohen.