< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Italian Race - Veloce Come il Vento (Kodi 109932)     

Regjia: Matteo Rovere

Me Aktoret: Stefano Accorsi, Matilda De Angelis, Roberta Mattei, Paolo Graziosi, Lorenzo Gioielli, Giulio Pugnaghi


Publikuesi: Rai Cinema


Zhanret: Drame, Sport


Gjuha: Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 118 minuta


Data e Publikimit: 07/04/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Xhulia është një vajzë e re premtuese për garat GT. Kur babai i saj i cili e mbështet në garat që ajo bën, pëson një atak kardiak dhe vdes, jeta e saj shkatërrohet. Shpresa e vetme është vëllai i saj i madh, një ish-kampion i droguar garash.