< Kthehu tek Faqja e Meparshme

ACAB: All Cops Are Bastards (Kodi 108322)     

Regjia: Stefano Sollima

Me Aktoret: Pierfrancesco Favino, Filippo Nigro, Marco Giallini, Andrea Sartoretti, Roberta Spagnuolo, Domenico Diele


Publikuesi: Cattleya


Zhanret: Aksion, Krim, Drame


Gjuha: Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 109 minuta


Data e Publikimit: 27/01/2012Pershkrimi i Filmit

Një shikim në njësinë e diskutueshme të policëve të trazirave, i thënë përmes historive të tre policëve veteranë dhe një rekruti të ri. Policia mund të jetë e dhunshme, por ata i përgjigjen një bote të dhunshme, sipas ACAB: Të Gjithë Policët Janë Bastardë.