< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Terminator 3: Rise of the Machines (Kodi 107006)     

Regjia: Jonathan Mostow

Me Aktoret: Arnold Schwarzenegger, Nick Stahl, Claire Danes, Kristanna Loken, David Andrews, Mark Famiglietti, Earl Boen, Moira Harris, Chopper Bernet, Christopher Lawford


Publikuesi: C-2 Pictures


Zhanret: Aksion, Fantastiko Shkencor, Triler


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 100 minuta


Data e Publikimit: 02/07/2003Pershkrimi i Filmit

Kanë kaluar 10 vjet ku Xhon Konor shpëtoi njerëzimin nga shkatërrimi. Ka bërë gjithçka për t’u fshehur nga sytë e botës por nga e ardhmja nuk kanë ndaluar kurrë duke e kërkuar. Një robot T-X shumë i sofistikuar që ka pamjen e një gruaje është në gjurmët e tij. Konorit dhe Terminatorit nuk i mbetet gjë tjetër veçse të bashkohen së bashku kundër makinave vdekjeprurëse.