< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Killers (Kodi 109027)     

Regjia: Kimo Stamboel, Timo Tjahjanto

Me Aktoret: Oka Antara, Rin Takanashi, Kazuki Kitamura, Luna Maya, Epy Kusnandar, Ray Sahetapy, Tara Basro, Mei Kurokawa


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Aksion, Krim, Drame


Gjuha: Japonisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 137 minuta


Data e Publikimit: 01/02/2014Pershkrimi i Filmit

Në Tokio, një vrasës serial vret gra dhe i poston në internet. Në Xhakarta, një vigjilent i rrugës i ngarkon në internet vrasjet e tij që t'i shohë e gjithë bota. Nga kjo pason një lojë idiote si macja me miun, ndërsa dy burrat luftonin për njohje. Shumë shpejt bëhet e qartë që ishte çështje kohe derisa dy vrasësit të përballeshin sy më sy.