< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Railroad Tigers (Kodi 110179)     

Regjia: Ding Sheng

Me Aktoret: Jackie Chan, Jaycee Chan, Zitao Huang, Kai Wang, Hiroyuki Ikeuchi, Fan Xu


Publikuesi: Shanghai Film Group


Zhanret: Aksion, Komedi, Lufte


Gjuha: Kineze

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 124 minuta


Data e Publikimit: 23/12/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një grup mirëmbajtësish hekurudhe në Kinën e vitit 1941, nisen me një mision sa të rrezikshëm dhe aq aventurier, që të shpëtojnë vendin nga japonezët dhe për të siguruar ushqim për të varfërit.