< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Wrath of Vajra (Kodi 108836)     

Regjia: Wing-cheong Law

Me Aktoret: Yu Xing, Sung-jun Yoo, Heon Jun Nam, Baocheng Jiang, Yamei Zhang, Yasuaki Kurata, Hiroyuki Ikeuchi, Matt Mullins, Kofi Yiadom, Raiden Integra


Publikuesi: Kylin Network


Zhanret: Aksion, Fantazi, Horror


Gjuha: Kineze

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 110 minuta


Data e Publikimit: 24/09/2013Pershkrimi i Filmit

Ish-murgu shaolin dhe ylli i aksionit dhe arteve marciale Xing Yu është Vajra, një fëmijë i rrëmbyer dhe i stërvitur si një vrasës gjatë Luftës II Botërore. Ai arratiset - dhe nis një kërkim për të mbrojtur të pafajshmit, duke shkatërruar përgjegjësit që e bën një armë të gjallë.