< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Wailing - Goksung (Kodi 109890)     

Regjia: Hong-jin Na

Me Aktoret: Do Won Kwak, Hwang Jeong-min, Woo-hee Cheon, Woo-hee Chun, Han-Chul Jo, Jeong-min Hwang, So-yeon Jang, Han-Cheol Jo


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: Fantazi, Horror, Mister


Gjuha: Koreane

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 155 minuta


Data e Publikimit: 03/06/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një i huaj vjen në një fshat të vogël dhe menjëherë pas kësaj fillon të përhapet një sëmundje e mistershme. Një polic tërhiqet në këtë incident dhe detyrohet të zgjidhë misterin për të shpëtuar vajzën e tij.