< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Villainess (Kodi 110363)     

Regjia: Byung-gil Jung

Me Aktoret: Ok-bin Kim, Ha-kyun Shin, Jun Sung, Seo-hyeong Kim, Eun-ji Jo, Ye-Ji Min


Publikuesi: Next Entertainment World


Zhanret: Aksion


Gjuha: Koreane

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 123 minuta


Data e Publikimit: 08/06/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një vrasëse shumë e aftë në punën e saj, fillon një luftë për t'u hakmarrë për të gjitha vuajtjet që i kanë shkaktuar në jetë, dhe fundi do të jetë një mal me kufoma.

Shikoje Falas në Kualitet HD