< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Tunnel (Kodi 110165)     

Regjia: Seong-hun Kim

Me Aktoret: Doona Bae, Jung-woo Ha, Sang-hee Lee, Dal-su Oh


Publikuesi: Showbox


Zhanret: Drame, Triler


Gjuha: Koreane

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 126 minuta


Data e Publikimit: 26/08/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Një burrë është rrugës për në shtëpi, kur një tynel i ndërtuar dobët tek i cili po kalonte, shembet dhe e zë poshtë.