< Kthehu tek Faqja e Meparshme

2 Coelhos - Two Rabbits (Kodi 108337)     

Regjia: Afonso Poyart

Me Aktoret: Fernando Alves Pinto, Amanda Banffy, Caco Ciocler, Marat Descartes, Djair Guilherme, Roberto Marchese, Carol Miranda, Aldine Muller, Alessandra Negrini, Robson Nunes, Afonso Poyart


Publikuesi: Imagem Filme


Zhanret: Aksion


Gjuha: Portugeze

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 101 minuta


Data e Publikimit: 20/01/2012Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Në San Paolo, skema e prokurores së korruptuar Xhulia dhe shokut të saj, avokatit Henrike, me gangsterin Maikom zbulohet dhe dërgohet se Çështjet e Brendshme. Maikomi është përgjegjës për rrëmbime, vrasje dhe grabitje dhe mundësia e tij e vetme është mbështetja e deputetit të korruptuar dhe të fuqishëm Xhader Kerteis i cili kërkon 2 milionë dollarë për ta ndihmuar. Ndërkohë Edgari, i cili vrau një nënë dhe djalin e saj në një aksident me makinë 2 vjet më parë, fton hajdutin Velinja për të vjedhur eskortën që shoqëron paratë që do t’i dorëzohen Xhaderit. Por në ç’mënyrë janë të ndërthurura jetët e tyre?