< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Way He Looks - Hoje Eu Quero Voltar Sozinho (Kodi 109049)     

Regjia: Daniel Ribeiro

Me Aktoret: Ghilherme Lobo, Fabio Audi, Tess Amorim, Selma Egrei, Eucir de Souza, Isabela Guasco, Victor Filgueiras, Júlio Machado, Lúcia Romano, Naruna Costa


Publikuesi: Lacuna Filmes


Zhanret: Drame, Romance


Gjuha: Portugeze

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 96 minuta


Data e Publikimit: 11/10/2014Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Leonardo është një adoleshent i verbër. Jeta e tij e përditshme, lidhja me shoqen e tij të ngushtë, Xhovana dhe mënyra sesi e sheh botën, ndryshon e gjitha me mbërritjen e Gabrielit.