< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Tarde Para La Ira (Kodi 110270)     

Regjia: Raúl Arévalo

Me Aktoret: Antonio de la Torre, Luis Callejo, Ruth Díaz, Alicia Rubio, Manolo Solo, Raúl Jiménez, Font García


Publikuesi: La Canica Films


Zhanret: Drame, Triler


Gjuha: Spanjisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 92 minuta


Data e Publikimit: 15/02/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një nënë e vetme punëtore dhe gruaja e një shoferi, njihet me një burrë të sjellshëm, por pa i ditur fare motivet e tij të panjohura dhe krejtësisht shtytëse.