< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Snabba Cash II (Kodi 108552)     

Regjia: Babak Najafi

Me Aktoret: Joel Kinnaman, Matias Varela, Dragomir Mrsic, Fares Fares, Madeleine Martin, Dejan Cukic, Joel Spira, Lisa Henni, Ricardo Marceliono Araneda Moreno, Luis Cifuentes


Publikuesi: Tre Vänner Produktion AB


Zhanret: Aksion, Krim, Drame


Gjuha: Suedisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 100 minuta


Data e Publikimit: 17/08/2012Pershkrimi i Filmit

Në këtë vazhdim të filmit të parë “Para Të Lehta”, në “Para Të Lehta 2" JW është tashmë në burg, ku në mënyrë të çuditshme është bërë mik i ngushtë me Mradon, pavarësisht konflikteve që kishin në filmin e parë. Duke perfeksionuar një sistem kompjuterik bankar gjatë kohës së tij në burg, JW befasohet kur zbulon në ditën e lirimit të tij se një ish-shoku i tij e ka shitur sistemin te një kompani - duke e nxjerr JW-në jashtë loje. Pa para dhe pa shtëpi, JW zgjedh të futet përsëri në botën kriminale, duke bashkuar forcat me Mradon për të bërë luftë kundër gangsterëve serbë.