< Kthehu tek Faqja e Meparshme

BKO: Bangkok Knockout (Kodi 108129)     Pershkrimi i Filmit

Një grup studentësh të arteve marciale po shijon festën e tyre të ribashkimit kur papritmas diçka shkon keq. Kur ata zgjohen, disa prej miqve të tyre janë rrëmbyer dhe shumë shpejt zbulojnë se një grup vrarësish u është vënë pas. Mënyra e vetme për të mbijetuar është që të luftojnë. Regjizori Panna Rittikrai është njeriu pas yllit tajlandez të aksionit Tony Jaa, puna e të cilit tek Ong-Bak i la pa fjalë shikueshit në të gjithë globin.