< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Tom Yum Goong 2 - The Protector 2 (Kodi 108852)     

Regjia: Prachya Pinkaew

Me Aktoret: Tony Jaa, Marrese Crump, JeeJa Yanin, Petchtai Wongkamlao, Dan Chupong, Vince Makiling, Ujal Thapa, Eddie Ruiz, Edgar Vargas, John Dang


Publikuesi: Magnolia Pictures


Zhanret: Aksion


Gjuha: Tailandeze

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 105 minuta


Data e Publikimit: 23/10/2013Pershkrimi i Filmit

Kur pronari i një kampi të madh elefantësh vritet, Khami e gjen veten si të dyshuarin numër një dhe në arrati si nga policia edhe nga mbesat binjake të të vdekurit që kërkojnë hakmarrje. Por fati është në anën e Khamit kur takohet me një agjent të Interpolit të dërguar në Tajlandë me një mision sekret.