< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Ghost in the Shell 3D (Kodi 420198)     

Regjia: Rupert Sanders

Me Aktoret: Scarlett Johansson, Michael Pitt, Juliette Binoche, Michael Wincott, Danusia Samal, Lasarus Ratuere, Pilou Asbæk, Takeshi Kitano, Chin Han, Chris Obi


Publikuesi: Paramount


Zhanret: Aksion, Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 102 minuta


Data e Publikimit: 31/03/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Në të ardhmen e afërm kur diferenca midis njerëzve dhe robotëve sa vjen dhe ngushtohet, Majorja është ushtarja perfekte e cila është programuar të luftojë krimin anembanë botës.