< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Never Here (Kodi 110369)     

Regjia: Camille Thoman

Me Aktoret: Mireille Enos, Sam Shepard, Goran Visnjic, Vincent Piazza, Nina Arianda, Ana Nogueira, Jarek Truszczynski, Sami Lati, Greg Ainsworth, Desmin Borges


Publikuesi: Vertical Entertaiment


Zhanret: Mister, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 110 minuta


Data e Publikimit: 20/10/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Pasi ndodhin disa ngjarje shqetësuese, një artiste që fotografon të panjohur, fillon të dyshojë se dikush është duke e vëzhguar. Kufijtë turbullohen midis realitetit dhe imagjinatës, krimit dhe artit, vëzhguesit dhe të vëzhguarit.

Shikoje Falas në Kualitet HD