< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Acts Of Vengeance (Kodi 110370)     

Regjia: Isaac Florentine

Me Aktoret: Antonio Banderas, Cristina Serafini, Atanas Srebrev, Karl Urban, Paz Vega, Robert Forster, Mark Rhino Smith, Raicho Vasilev, David Sakurai, Isaac Florentine


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Aksion, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 87 minuta


Data e Publikimit: 27/10/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Frenku është një avokat i cili ka një jetë perfekte së bashku me gruan dhe vajzën e tij. Por kur dy femrat e jetës së tij vriten në mënyrë brutale, ai do të bëjë ç'është e mundur për të zbuluar vrasësin dhe të bëjë të vetmen gjë që i ka mbetur... të hakmerret.

Shikoje Falas në Kualitet HD