< Kthehu tek Faqja e Meparshme

American Assassin (Kodi 110373)     

Regjia: Michael Cuesta

Me Aktoret: Dylan O'Brien, Michael Keaton, Sanaa Lathan, Shiva Negar, Taylor Kitsch, David Suchet, Navid Negahban, Scott Adkins, Trevor White, Mohammad Bakri, Alaa Safi, Kamil Lemieszewski, Andrew Pleavin


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Aksion


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 111 minuta


Data e Publikimit: 15/09/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Shumë kohë para se të niste gjuetinë për terroristët, Miç Rap ishte një student karizmatik dhe atlet. Ai këtë hakmarrje e filloi kur e dashura e tij u vra nga terroristët. Rapi futet në trajnim për të mësuar teknikat që e lejojnë atë të vrasë armiqtë më të rrezikshëm brenda dhe jashtë vendit. Tashmë ai është një njeri i rilindur dhe me mision për të ndëshkuar.

Shikoje Falas në Kualitet HD