< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Sweet Virginia (Kodi 110375)     

Regjia: Jamie M. Dagg

Me Aktoret: Jon Bernthal, Christopher Abbott, Imogen Poots, Rosemarie DeWitt, Jared Abrahamson, Odessa Young, Darcy Laurie, Joseph Lyle Taylor, Victoria Bidewell, Cameron Hilts


Publikuesi: IFC Films


Zhanret: Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 93 minuta


Data e Publikimit: 21/04/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një ish-yll rodeoje fillon një miqësi me një të ri, pa qenë në dijeni se ai është përgjegjës për dhunën që ka kapur papritur qytetin e tij të vogël. Çdo njeri duke filluar nga familjarët deri tek klientët e tij të biznesit, luajnë një rol në shpalosjen e këtij komuniteti. Heroi ynë duhet të përballet me marrëdhëniet e tij të së kaluarës dhe të tashmes, për të dalë kundër këtij grabitqari të paparashikueshëm.

Shikoje Falas në Kualitet HD