< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Kingsman: The Golden Circle (Kodi 110378)     

Regjia: Matthew Vaughn

Me Aktoret: Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, Mark Strong, Halle Berry, Elton John, Channing Tatum, Jeff Bridges, Edward Holcroft, Sophie Cookson, Pedro Pascal, Vinnie Jones


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: Aksion, Aventure, Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 141 minuta


Data e Publikimit: 22/09/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Kur selia e Kingsman-it shkatërrohet dhe bota mbahet peng nga Popi, udhëtimi i agjentëve çon në zbulimin e një organizate aleate të spiunazhit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i quajtur Statesman, i themeluar në të njëjtën kohë me Kingsmanin. Aventura e re bashkon forcën dhe inteligjencën e agjentëve, me dy grupet e elitës së agjentëve që janë të vetmit që mund të shpëtojnë planetin, e cila sigurisht është bërë një zakon për Egsin.

Shikoje Falas në Kualitet HD