< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Bon Cop Bad Cop 2 (Kodi 110384)     

Regjia: Alain Desrochers

Me Aktoret: Andreas Apergis, Mariana Mazza, Erik Knudsen, Sarah-Jeanne Labrosse, Lucie Laurier, Neil Crone


Publikuesi: Jessie Films


Zhanret: Aksion, Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 126 minuta


Data e Publikimit: 12/05/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Kur një mafioz italian bën namin në vjedhje automjetesh, kjo do të bëjë që një oficer frankofon i Kebekut dhe një anglofon i Ontarios, të ribashkohen për të hetuar dhe për ta vënë atë pas hekurave.