< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Bullet Head (Kodi 110388)     

Regjia: Paul Solet

Me Aktoret: Adrien Brody, John Malkovich, Antonio Banderas, Ori Pfeffer, Alexandra Dinu, Owen Davis (II), Velizar Binev, Cristina Segovia, Clive Sawyer, Jason Fenton


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Krim, Drame, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 94 minuta


Data e Publikimit: 08/12/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Tre kriminelë karrieristë janë bllokuar në një depo. Ndërkohë që policia po u afrohet rrezikshëm, një rrezik edhe më i madh është brenda në depo, një qen i egër dhe vdekjeprurës i quajtur Deniro.