< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Big Bad Wolves (Kodi 108890)     

Regjia: Aharon Keshales, Navot Papushado

Me Aktoret: Guy Adler, Lior Ashkenazi, Dvir Benedek, Gur Bentwich, Doval'e Glickman, Tzahi Grad, Rotem Keinan, Nati Kluger, Kais Nashif, Menashe Noy, Ami Weinberg


Publikuesi: Magnet


Zhanret: Komedi, Krim, Triler


Gjuha: Hebraisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 109 minuta


Data e Publikimit: 15/08/2013Pershkrimi i Filmit

Një sërë vrasjesh brutale bëjnë jetët e tre burrave të përplasen. Babai i viktimës më të fundit që kërkon hakmarrje, një oficer policie që ka marrë drejtësinë në duart e tij dhe ka dalë jashtë kufijve të ligjit dhe i dyshuari kryesor i vrasjeve - një mësues i fesë që arrestohet dhe lihet i lirë për shkak të një gabimi policor.