< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Ice Age: Collision Course 3D (Kodi 420176)     

Regjia: Mike Thurmeier, Galen T. Chu

Me Aktoret: John Leguizamo, Denis Leary, Keke Palmer, Queen Latifah, Ray Romano, Roshon Fegan, Wanda Sykes, Jay Leno, Felix Kjellberg, Chris Wedge, Aimée Castle, Adam Young, Keith Silverstein


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: I Animuar, Aventure, Komedi, Familjar


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 94 minuta


Data e Publikimit: 22/07/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Ndjekja epike e lendes së tij të pakapshme nga ana e Skratit e katapulton atë jashtë Tokës, ku aksidentalisht ai kurdis një seri ngjarjesh kozmike që transformohen dhe rrezikojnë planetin. Për të shpëtuar veten nga rreziku, Meni, Sidi, Diego, dhe pjesa tjetër e tufës ikin nga shtëpia dhe nisen në një udhëtim plot me emocione dhe derdhje, ngjitje dhe zbritje, të qeshura dhe aventura, ndërkohë që udhëtojnë në toka të reja ekzotike dhe takojnë personazhe të larmishëm.