< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Transit (Kodi 108300)     

Regjia: Antonio Negret

Me Aktoret: Jim Caviezel, Diora Baird, James Frain, Sterling Knight, Harold Perrineau, Elisabeth Röhm, Jake Cherry, Ryan Donowho, Robbie Jones, Beau Brasseaux, Griff Furst


Publikuesi: After Dark Films


Zhanret: Aksion, Krim, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 88 minuta


Data e Publikimit: 20/04/2012Pershkrimi i Filmit

Për të kaluar fshehurazi 4 milionë dollarë nga një postbllok policie, një bandë kriminele i fsheh paratë në valixhet e familjes Siduell që nuk dyshon asgjë ndërsa është rrugës për të shkuar me pushime. Tani, duke qenë se kaluan nga pika e kontrollit, banda i do paratë mbrapa dhe nuk do të ndalojë përpara asgjëje për t’i marrë. Të ndjekur dhe të terrorizuar, Siduellët bëhen gati të luftojnë me katër vrasës të pamëshirshëm.