< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Boss Baby 3D (Kodi 420193)     

Regjia: Tom McGrath

Me Aktoret: Alec Baldwin, Steve Buscemi, Lisa Kudrow, Jimmy Kimmel, ViviAnn Yee, Eric Bell Jr., Miles Christopher Bakshi, Tobey Maguire, James McGrath, Conrad Vernon


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: I Animuar, Komedi, Familjar


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 97 minuta


Data e Publikimit: 31/03/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Një djalë 7 vjeçar është xhumë xheloz kundrejt vëllait të tij të vogël. Kur niset me mision për të fituar vëmendjen e prindërve, ai do të mësojë për një konspiracion sekret të udhëhequr nga një organizatë bebesh, që duan të destabilizojnë dashurinë në të gjithë botën. Tashmë të dy vëllezërit duhet të bashkojnë fuqitë për të shpëtuar prindërit e tyre dhe që të tregojnë se dashuria është në të vërtetë një fuqi e pafundme.