< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Snabba cash: Livet deluxe - Easy Money: Life Deluxe (Kodi 108907)     

Regjia: Jens Jonsson

Me Aktoret: Matias Varela, Joel Kinnaman, Martin Wallström, Malin Buska, Dejan Cukic, Madeleine Martin, Cedomir Djordjevic, Sasa Petrovic, Mats Andersson, Pablo Leiva Wenger


Publikuesi: Tre Vänner Produktion AB


Zhanret: Krim, Drame, Triler


Gjuha: Suedisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 127 minuta


Data e Publikimit: 30/08/2013Pershkrimi i Filmit

JW tani jeton i persekutuar dhe është më i vendosur se kurrë të zbulojë se çfarë i ndodhi motrës së tij të humbur Kamilës. Çdo gjurmë e çon drejt botës së krimit të organizuar të Stokholmit. Horhe është gati për të bërë grabitjen më të madhe në historinë suedeze. Por gjatë përgatitjeve të komplikuara ai takohet me një femër nga e kaluara e tij, Nadjan. Martin Hagerstrom zgjidhet për t’u infiltruar në mafien serbe, në mënyrë që të fusë bosin famkeq Radovan Krajnic mbrapa hekurave. Kur një tentativë për vrasje bëhet ndaj Radovanit, vajza e tij Natali tërhiqet brenda luftës për pushtet në mafien serbe.