< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Walk 3D (Kodi 420154)     

Regjia: Robert Zemeckis

Me Aktoret: Joseph Gordon-Levitt, Ben Kingsley, Patrick Baby, Marie Turgeon, Soleyman Pierini, Mark Trafford, Charlotte Lebon, Clement Sibony


Publikuesi: TriStar Pictures


Zhanret: Aventure, Biografi


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 123 minuta


Data e Publikimit: 09/10/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Dymbëdhjetë njerëz kanë ecur në Hënë, por vetëm Filip Petiti ka ecur në boshllëkun mes kullave të Qendrës Botërore të Tregtisë. Me udhëzimet e Baba Rudit dhe ndihmën e një grupi rekrutësh të gjetur përgjatë këtij udhëtimi, ai arrin të ekzekutojë planin e tij të çmendur.