< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Heat (Kodi 108658)     

Regjia: Paul Feig

Me Aktoret: Sandra Bullock, Melissa McCarthy, Demiàn Bichir, Marlon Wayans, Michael Rapaport, Kaitlin Olson, Taran Killam, Thomas F. Wilson, Raw Leiba, Tony Hale


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: Aksion, Komedi, Krim


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 120 minuta


Data e Publikimit: 28/06/2013Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Fituesja e çmimit Oscar Sandra Bullock dhe e nominuara për çmimin Oscar Melissa McCarthy janë një dyshe tepër dinamike në këtë komedi jashtëzakonisht gazmore nga regjizori i Bridesmaids, Paul Feig. Agjentja strikte e FBI-së Sara Ashbërn (Bullock) dhe policja vulgare e Bostonit Shanon Mullins (McCarthy) nuk do të mund të ishin më të papërshtatshme. Por kur bashkojnë fuqitë për të rrënuar një bos droge, bëhen gjëja e fundit që priste dikush... mikesha.