< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Spy Kids: All the Time in the World (Kodi 108183)     

Regjia: Robert Rodriguez

Me Aktoret: Jessica Alba, Joel McHale, Rowan Blanchard, Mason Cook, Jeremy Piven, Alexa Vega, Daryl Sabara, Danny Trejo, Belle Solorzano, Genny Solorzano, Ricky Gervais


Publikuesi: Dimension Films


Zhanret: Familjar, Aksion, Aventure, Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 88 minuta


Data e Publikimit: 19/08/2011Pershkrimi i Filmit

Fëmijët Spiunë vijnë të përtëritur në këtë film të katërt me protagonistë Jessica Alba dhe Joel McHale, të cilët luajnë prindërit e fëmijëve të rinj spiunë, Rebekës (Rowan Blanchard) dhe Sesilit (Mason Cook), ndërsa luftojnë me Mbajtësin e Kohës (Jeremy Piven). Robert Rodriguez edhe për një herë akoma del nga skenari i vet duke futur veteranët e Fëmijëve Spiunë Alexa Vega dhe Daryl Sabara në këtë vazhdim jashtëzakonisht gazmor!