< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Alice Through the Looking Glass 3D (Kodi 420169)     

Regjia: James Bobin

Me Aktoret: Johnny Depp, Anne Hathaway, Mia Wasikowska, Helena Bonham Carter, Sacha Baron Cohen, Rhys Ifans, Matt Lucas, Ed Speleers, Stephen Fry, Alan Rickman, Michael Sheen, Paul Whitehouse, Barbara Windsor, Timothy Spall


Publikuesi: Walt Disney Pictures


Zhanret: Aventure, Familjar, Fantazi


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 113 minuta


Data e Publikimit: 27/05/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Liza zgjuhet në Botën e Çudirave dhe i duhet të udhëtojë në një botë krejtësisht të re dhe të mistershme, që të gjejë një shkop magjik i cili mund të ndalojë planet e djallëzuara të Zotit Kohë, para se ai të vendosë orën e tij që të shndërrojë Botën e Çudirave në një botë të pashpirt dhe të vdekur.