< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Piranha 3DD 3D (Kodi 420060)     

Regjia: John Gulager

Me Aktoret: Danielle Panabaker, Matt Bush, Katrina Bowden, Jean-Luc Bilodeau, David Koechner, Chris Zylka, Adrian Martinez, Paul James Jordan, Meagan Tandy, David Hasselhoff, Christopher Lloyd


Publikuesi: Dimension Films


Zhanret: Komedi, Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 82 minuta


Data e Publikimit: 11/05/2012Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Pasi zgjohen nga shfaqja e tyre e pushimeve pranverore në Liqenin Viktoria, tufa drejtohet siper lumit ku kërkon të nxjerrë vaktin nga Lagështia e Madhe, një park ujor vendas ku, kur vjen puna tek argëtimi, askush nuk e bën më të lagësht! Edhe pse ata erdhën të lagen, të karikohen dhe të bëjnë seks, stafi dhe pronarët marrin më shumë seç kishin planifikuar kur duhet të përballen me piranjat më të frikshme dhe më gjakpirëse që kanë ekzistuar!