< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Big Sick (Kodi 110318)     

Regjia: Michael Showalter

Me Aktoret: Kumail Nanjiani, Zoe Kazan, Holly Hunter, Ray Romano, Anupam Kher, Zenobia Shroff, Adeel Akhtar, Bo Burnham


Publikuesi: Amazon Studio


Zhanret: Komedi, Drame, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 120 minuta


Data e Publikimit: 14/07/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Kumaili është një pakistanez dhe një komedian i lindur që tashmë jeton në Amerikë me prindërit e tij. Pas një komedie "Standup", ai njihet me Emilinë dhe e kalojnë natën bashkë. Por ajo që dukej se do ishte veçse një natë pasioni, do të përfundojë në një dashuri për të dy, por edhe një ngatërresë e madhe për Kumailin, sepse prindërit duan që ai të ndjekë traditat e vendit të tij dhe të martohet me një vajzë nga Pakistani.

Shikoje Falas në Kualitet HD