< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The House (Kodi 110321)     

Regjia: Andrew Jay Cohen

Me Aktoret: Will Ferrell, Amy Poehler, Jason Mantzoukas, Ryan Simpkins, Nick Kroll, Allison Tolman, Rob Huebel, Christina Offley, Jessie Ennis, Rory Scovel


Publikuesi: Warner Bros. Pictures


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 88 minuta


Data e Publikimit: 30/06/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Pasi humbasin paratë që kishin kursyer për universitetin e vajzës së tyre, Skoti dhe Kejti do të bëjnë gjithçka për mos ta lënë vajzën e tyre pa shkollim. Me ndihmën e komshiut të tyre, Frenkut, ata do të hapin një kazino të jashtëligjshme në bodrumin e shtëpisë së tyre.

Shikoje Falas në Kualitet HD