< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Logan Lucky (Kodi 110366)     

Regjia: Steven Soderbergh

Me Aktoret: Channing Tatum, Daniel Craig, Sebastian Stan, Hilary Swank, Adam Driver, Riley Keough, Katherine Waterston, Katie Holmes, Seth MacFarlane, David Denman, Jim O'Heir, Macon Blair


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Krim, Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 119 minuta


Data e Publikimit: 18/08/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Duke u përpjekur që të përmbysin mallkimin familjar, vëllezërit Xhimi, Honei dhe Klajd Logan po organizojnë një grabitje të ndërlikuar, që do të zhvillohet gjatë garës legjendare Coca-Cola 600, në qarkun e Sharlotës në Karolinën e Veriut gjatë fundjavës në Ditës Kombëtare të Përkujtimit.

Shikoje Falas në Kualitet HD