< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Poltergeist 3D (Kodi 420136)     

Regjia: Gil Kenan

Me Aktoret: Sam Rockwell, Rosemarie DeWitt, Jared Harris, Saxon Sharbino, Nicholas Braun, Jane Adams, Kennedi Clements, Kyle Catlett, Susan Heyward, Karen Ivany, Soma Bhatia


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: Horror, Triler


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 93 minuta


Data e Publikimit: 22/05/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Prodhuesi legjendar i filmave, Sam Raimi dhe regjisori Gil Kenan, imagjinojnë sërish dhe sjellin në kohën moderne një tregim klasik, mbi një familje në një shtëpi në periferi e cila pushtohet nga shpirtrat e inatosur. Kur shfaqjet e tyre të tmerrshme përshkallëzohen dhe ata marrin vajzën e tyre të vogël, familja duhet të bashkohet për ta shpëtuar atë.